Partnerzy

Aby móc zrealizować kolejną akcję potrzebujemy pomocy osób indywidualnych i firm.

 

Jak możesz pomóc:

1) Zostań WOLONTARIUSZEM– zapraszamy do współpracy każda osobę, która chciałaby pomóc i poświęcić swój czas. Nie potrzebujesz doświadczenia w branży remontowej, by móc chwycić szpachelkę lub wałek i pomóc wyremontować czyjeś mieszkanie.

2) Zostań PARTNEREM– do niektórej pracy (wymiany okien, położenia kafelek, wymiany instalacji) potrzebujemy profesjonalistów- ludzi, którzy na co dzień wykonują prace w remontach, na budowach itp. Czasami wystarczy 1 dzień Twojej pracy aby nasz remont znacząco poszedł do przodu.

3) PRZEKAŻ– jeżeli posiadasz sklep z materiałami budowlanymi pomóż nam przekazując nawet podstawowy sprzęt. Co roku potrzebujemy farb, pędzli, szpachelek, drabin i innych narzędzi potrzebnych do remontów.

4) WYNAJMIJ– jeżeli posiadasz dobry sprzęt typu pędzle, drabiny, szpachelki itp i nic z nim nie robisz to wynajmij nam go na czas akcji. Nam na pewno się przyda.

5) KUP– co roku akcja kosztuje nas sporo pieniędzy. Jeżeli chciałbyś wspomóc nas finansowo to możesz to zrobić np kupując nam jakieś potrzebne materiały lub narzędzia. Zadzwoń i zapytaj czego potrzebujemy w tym roku.

Najlepiej ZADZWOŃ i bez zobowiązań POROZMAWIAJ. Może i Ty będziesz nam mógł pomóc 🙂

Zerknij na zakładkę KONTAKT